دکترعلیرضااحمدی رئیس شورای عالی استان ها ظهر دوشنبه با دکتر مهدی لطفی رئیس دانشکده اصول الدین قم دیدار و گفت و گو کرد.
در این نشست صمیمی ضمن گرامیداشت علامه عسکری(ره) و خدمات ارزنده ایشان به جهان اسلام در ترویج مکتب اهل بیت علیه السلام، در خصوص برنامه تحولی و چشم انداز پیش رو دانشکده بحث و گفتگو شد.
دکتر احمدی ابراز امیدواری کردند با حضور دکتر لطفی و رویکرد برنامه محوری ایشان در دانشکده اصول الدین قم، توسعه و موفقیت این مجموعه علمی دست یافتنی خواهد بود و همچنین حضور حضرت آیت الله اراکی(حفظه الله) به عنوان ریاست عالی دانشکده اصول الدین در استمرار اهداف و اعتبار دانشکده مغتنم بوده است.
درادامه دکتر لطفی کیفیت سطح آموزش دانشکده را مطلوب و همتراز با سایر مجامع علمی و دانشگاهی معتبر داخلی دانسته است و بر تلاش های سازمان مرکزی بر تحول زیرساخت های تبدیل دانشکده به دانشگاه علامه عسکری (ره) تاکید و بیان کردند دانشکده قم از زیر ساخت های عمرانی و آموزشی قابل قبولی برخوردار بوده است که با نگاه تحول و تعاملی که در پیش رو خواهد بود بتوانیم با همکاری سایر نهاد ها هم افزایی لازم را بدست آورده و سهم بسزایی در نقشه جامع علمی کشور ایفاء نمایم.
در این دیدار بر آمادگی عقد تفاهم‌نامه میان شورای عالی استان‌ها و دانشکده اصول الدین قم به منظور توسعه همکاری‌های، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فناوری میان طرفین، بهرمندی متقابل از ظرفیت‌ها و امکانات یکدیگر، توسعه ارتباطات و تعمیق مناسبات فرهنگی و علمی فی مابین مدیران و اعضای هیات علمی دانشگاه و اعضای شوراهای اسلامی در سطح کشورتأکید گردید.

اخبار
1400/03/24
سامانه Moodle یک بستر نرم افزاری آموزش الکترونیکی است که اجازه می دهد تا استاد و دانشجو در یک بستر الکترونیکی با یکدیگر ارتباط و تعامل داشته باشند.
دسترسی و...
1400/02/29
در این نشست صمیمی ضمن گرامیداشت علامه عسکری(ره) و خدمات ارزنده ایشان به جهان اسلام در ترویج مکتب اهل بیت علیه السلام، در خصوص برنامه تحولی و چشم انداز پیش...
1400/02/29
صبوری مردم فلسطین و نیروهای مقاومت، و این مبارزۀ قهرمانانه و شجاعانه با دشمنی صهیونیست‌ها، به‌تنهایی،پیروزی بزرگی است که در ادامه،پیروزی بزرگ‌تری را با آزادسازی قدس شریف و همۀ سرزمین...
1400/02/26
به گزارش روابط عمومی دفتر آیت الله اراکی رئیس دانشکده اصول الدین به مناسبت رویدادهای اخیر در فلسطین،معظم له بیانیه ای را خطاب به جبهه مقاومت صادر نمودند. متن عربی...
کلیه حقوق این پایگاه متعلق است به
دانشکده اصول الدین قم