دیدار مدیر امور پژوهش و کتابخانه به همراه کارشناس پژوهش و کتابدار دانشکده اصول الدین از کتابخانه پژوهشکده حج و زیارت
به منظور آشنایی با دیدگاه های مسئول کتابخانه پژوهشکده حج و زیارت و استفاده از تجربه های نامبرده در امر فهرست نویسی کتابها و چگونگی ورود اطلاعات کتاب در سامانه پارس آذرخش دیداری حضوری برگزار شد. در این دیدار آقای تقی زاده مسول کتابخانه پژوهشکده حج و زیارت گزارش جامعی از کتابخانه یاد شده به همراه تجربیات مفیدی در زمینه ثبت کتاب در اختیار مدیر پژوهش و کارشناس دانشکده اصول الدین قرار داد . توافق شد جهت هم افزایی و انتقال تجربیات دیدارهای دیگری در این راستا انجام شود.

اخبار
1400/06/08
دکتر سیدمحمد موسوی مقدم، معاون پژوهش پردیس فارابی دانشگاه تهران با مدیریت پژوهش و امور انتشارات دانشکده اصول الدین قم، دیدار کرد.
در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره...
1400/04/27
به منظور آشنایی با دیدگاه های مسئول کتابخانه پژوهشکده حج و زیارت و استفاده از تجربه های نامبرده در امر فهرست نویسی کتابها و چگونگی ورود اطلاعات کتاب در سامانه...
1400/04/19
انتشارات دانشکده اصول الدین و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برای چاپ کتاب « کرونا، دین و الهیات» تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
به گزارش مدیریت امور پژوهش و انتشارات دانشکده، این...
1400/03/24
سامانه Moodle یک بستر نرم افزاری آموزش الکترونیکی است که اجازه می دهد تا استاد و دانشجو در یک بستر الکترونیکی با یکدیگر ارتباط و تعامل داشته باشند.
دسترسی و...
کلیه حقوق این پایگاه متعلق است به
دانشکده اصول الدین قم